FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 15664279

nr 1566 4279

ROCKING CHAIR

1960s, wear, colour loss.

1960-tal

Condition: slitage, färgbortfall

600

SEK 700

Monday September 25 2023
at 19:49:09