MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 15664279
nr 1566 4279
Gungstol
1960-tal
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:49:09
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr